KURZ BEZPEČNÉ JÍZDY A SPRÁVNÉHO OVLÁDÁNÍ MOTOCYKLU
pro držitele řidičského oprávnění Objednat se můžete on-line nebo telefonicky na čísle 724 241 698.

Autoškola sk. B

Autoškola sk. B

Přestože hlavní nápní činnosti autoškoly Landa je výuka a výcvik řidičů motocyklů, jakožto autoškola nabízíme samozřejmě i kvalitní výuku a výcvik pro získání sk. B tedy vozidla do 3500 kg.

Pro výcvik sk. B používáme vozidlo Citroen Berlingo II generace r.v. 2017. I přes první dojem mohutného auta se jedná o kompaktní vůz který je svými vnějšími rozměry, zejména šířkou a délkou, (tedy krom výšky), zcela srovnatelný s běžnými osobními vozi nižšší střední třídy běžně v autoškolách využívanými.

Vyšší světlost a celková výška jsou naopak spíše výhodou při řízení - lepší výhled z vozidla. Spolu s velkými zpětnými zrcátky a krátkými převisy karoserie je manévrování s vozidlem např. při parkování dokonce jednodušší nežli s klasickým sedanem či hatchbakem.

Dieslový motor s velkým kroutícím momemtem umožňuje snadné rozjezdy. Vůz je vybaven dnez již standardní výbavou např. el. ovldání zrcátek a oken, dvouzónová klimatizace, přední mlhovky, tempomat, ABS, ESP, HSA, výškově i podélně stavitelné seddadlo a volant, 6st. převodovka, posilovače apod.

I při výcviku v řízení automobilu preferujeme kvalitu před kvantitou, ke každému žáku přistupujeme individuálně. Výcvik je prováděm pod dohledem klidných a zkušených učitelů. Při výcviku nepraktikujeme žádné omezení najetých kilometrů.

Výcvik je prováděn převážně v Kolíně okolí Kolína a blízkých městech, ale při domluvě spolecných jízd pro více žáků jsou možné i delší jízdy např. do Prahy, Hradce Králové apod.

Samozřejmostí je i výcvik řízení na dálnici, výcvik řízení za snížené viditelnosti a pro zájemce nabízíme i výcvik jízdy s přívěsem pro sk B (hm. soupravy do 3500kg).

Krom klasického výcviku pro získání řidičského oprávnění nabízíme i kondiční jízdy a školení řidičů tzv. referentských vozidel.

Sdílej motoškolu na Facebooku!
Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa Motoškola Landa
Užitečné odkazy:

http://www.abeceda-autoskoly.cz ABC žáka autoškoly
http://etesty2.mdcr.cz Testy on-line
http://www.autoskol.cz Asociace autoškol
http://www.mdcr.cz/cs/Legislativa/Legislativa/Legislativa_CR_silnicni Zákony a vyhlášky
www.motoslalom.cz Stránky jsou věnovány v Česku novému a zatím téměř neznámému motocyklovému sportu. Našim cílem je rozšíření tohoto zajímavého a finančně nenáročného motosportu u nás.
http://www.doipo.cz Dopravně informační portál

Odkazy pro motorkáře:

http://www.moto-ulrich.cz/ Moto Ulrich - prodej motocyklů
http://www.motojomax.cz kamenný i internetový obchod, vše pro motorkáře, příjemná obsluha, rozumné ceny, kvalitní zboží, otevřeno i o víkendech
http://www.motorkari.cz velký celorepublikový motocyklový portál
http://www.kolinskaverbez.cz stránky motorkářů z Kolína
http://www.jednastopa.com stránky motorkářů ze středních čech
http://motogroup.ic.cz stránky jedné Kolínské motparty
http://www.motosendrazice.wbs.cz stránky příznivců motocyklů do 50ccm ze Sendražic u Kolína
http://www.jawamania.info vše co potřebujete vědět o svém miláčkovi
http://www.motoganglibe.wz.cz stránky motopartičky od Libenic u Kolína
http://www.biker.cz spousty videa s mototématikou
http://luhamoto.blog.cz/ blog zabývající se motoškolami v ČR a soutěžemi motoghymka (motocyklový slalom)
http://www.motokenny.cz/ "Krásná práce" Lakování od motorkáře pro motorkáře.
www.4sr.cz Kvalitní a prověřené moto oblečení od českého výrobce
http://www.zadrelvalec.cz/ Bazar s motooblečením